Produkta informācija
| Ražotājs | ETI |
|---|---|
| Spriegums | 240 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Produkta veids | Strāvas noplūdes automāti |
| Zīmols | ETI |
| Modelis | EFI-P2 |
| Poli | 2P |
| Strāvas stiprums | 40 A |
| Noplūdes strāva | 30 mA |
| Aizsardzības no noplūdes tips | Līdzstrāva(AC) |
| Uzstādīšana | Uz DIN sliedes |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Īpašības | RCCB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Frekvence: 50Hz. Īpašības: RCCB. Noplūdes strāva: 30mA. Pašreizējais: 40A. Poli: 2P |
| Izcelsmes valsts | Slovēnija |
| Svītrkods | 502234222 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RELEJS NOPLŪDES 2P 40A 30MA EFI-P2