RATIŅI ŠĻUTEŅU AQUAROLL L EASY 50M 13MM
€96,76
Nav noliktavā
Produkta informācija
| Ražotājs | GARDENA |
|---|---|
| Augstums | 80 cm |
| Šļūtenes satīšanas iekārtas tips | Ratiņi |
| Produkta veids | Laistīšanas ratiņi ar šļūteni |
| Zīmols | Gardena |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Šļūtenes garums | 50 m |
| Ar riteņiem | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Šļūtenes diametrs: 13 mm |
| Svītrkods | 501927584 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RATIŅI ŠĻUTEŅU AQUAROLL L EASY 50M 13MM