TRIJST.SLĪPMAŠĪNA GRUNDER 200W 140X140MM
Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Jauda | 200 W |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 12500 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Slīpēšanas nospieduma garums | 140 mm |
| Slīpēšanas nospieduma platums | 140 mm |
| Produkta veids | Trīsstūra slīpmašīnas |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | TS-003 |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Nē |
| Abrazīvais disks iekļauts komplektā | Jā |
| Vada garums | 2 m |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502365533 |
Elektriskais trīsstūra slīpmašīna Grunder TS-003, 200 W. Jaudīgs 200 W motors nodrošina ātru un efektīvu slīpējamā materiāla noņemšanu. Kompakts un ergonomisks dizains, kā arī vieglais instrumenta svars ļauj strādāt optimāli ērti. Integrētā putekļu nosūkšanas sistēma putekļu maisiņā garantē mazāku gaisa piesārņojumu. Slīpēšanas papīru var nomainīt ātri un vienkārši, izmantojot lipīgās sistēmu. 2 metru garš vads ļauj justies pārliecināti un brīvi kustēties darba laikā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TRIJST.SLĪPMAŠĪNA GRUNDER 200W 140X140MM