ZĀĢIS AKUM 0512CA 15CM 20V BEZ AKUM SKIL
Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Svars | 1.2 kg |
| Sliedes garums | 15 cm |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Produkta veids | Akumulatora zaru griezēji |
| Zīmols | Skil |
| Garums | 443 mm |
| Platums | 124 mm |
| Augstums | 152 mm |
| Spriegums | 20 V |
| Ķēdes biezums | 1.1 mm |
| Ķēdes posmi | 1/4" |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 1 |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Anti-vibrācijas sistēma | Nē |
| Trokšņa līmenis | 90 dB |
| Ķēdes zāģa komplektācija | Zāģa sliede, Zāģis, Ķēde |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502602713 |
20 V „Max SKIL 0512“ ir bezvadu zaru zāģis bez sukām ar 15 cm asmeni un ķēdi efektīvai zaru apzāģēšanai un malu tīrīšanai. Tāpat kā visi pārējie bezvadu SKIL 20 V Max instrumenti, šis modelis darbojas ar vadošo uzlaboto PWRCORE 20™ akumulatora un lādētāja tehnoloģiju. Mūsu bezsuku motors ir ātrāks, jaudīgāks un kalpo vismaz 10 reizes ilgāk nekā parastais suku motors.
Ar automātisko ķēdes eļļošanu, ķēdes nomaiņu bez instrumentiem un automātisko ķēdes spriegošanu šis zaru zāģis nodrošina ideālu veiktspēju un ērtu lietošanu. Ķēdes drošības aizsargs rūpējas par jūsu drošību. Šis zāģis ērti tiek galā ar zariem un stumbriem līdz 150 mm diametrā un veic ievērojamus 200 griezumus ar 5,0 Ah Li-ion akumulatoru uz 50 mm zariem. Pateicoties SKIL unikālajam Easy Storage dizainam, šim instrumentam pēc lietošanas nepieciešama minimāla uzglabāšanas vieta. SKIL 0512 CA tiek piegādāts ar asmens pārsegu un Easy Storage āķi. Akumulators un lādētājs nav iekļauti.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀĢIS AKUM 0512CA 15CM 20V BEZ AKUM SKIL