Produkta informācija
| Ražotājs | DECORA |
|---|---|
| Materiāls | Ekstrudētais putupolistirols |
| Garums | 510 cm |
| Platums | 118 cm |
| Biezums | 0.22 cm |
| Produkta veids | Apakšpaklāji |
| Zīmols | Arbiton |
| Modelis | SECURA AQUASTOP SMART |
| Svars | 0.64 kg |
| Ar alumīnija foliju | Nē |
| Degšanas klase (EN 13501-1) | B |
| Materiāla blīvums, kg/m³ | 0.102 |
| Līmējamā | Jā |
| Spiedes stiprība, kPA | 90 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 6 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502777256 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAMATNE GRĪDAS XPS 510X118X0.22CM 6M2