Produkta informācija
| Ražotājs | WERA |
|---|---|
| Garums | 10 cm |
| Izolācija | Jā |
| Izolācijas līdz | 1000 V |
| Ar indikatoru | Jā |
| Produkta veids | Komplekts |
| Zīmols | Wera |
| Kolekcija | Kraftform |
| Svars | 0.6 kg |
| Materiāls | Tērauds |
| Uzgaļu skaits | 7 |
| Komplekts | Skrūvgriežu komplekts un testeris. 1 x PZ 1x80; 1 x PZ 2x100;160 i VDE 1 x 0,4x2,5x80; 1 x 0,6x3,5x100; 1 x 0,8x4,0x100; 1 x 1,0x5,5x125;247 1 x 0,5x3,0x70. |
| Ar uzglabāšanas futlāri | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502695597 |
7 skrūvgriežu komplekts ar pārbaudītiem uzgaļiem. Izolēti skrūvgrieži saskaņā ar IEC 60900 standartu. Regulāra pārbaude ūdens vannā ar 10 000 V spriegumu, lai nodrošinātu drošu darbību pie pieļaujamā 1000 V sprieguma. Kraftform Plus rokturis ērtam ergonomiskam darbam, novēršot tulznu un noberzumu veidošanos. Cietās saķeres zonas nodrošina lielu darba ātrumu, savukārt mīkstās saķeres zonas garantē lielu griezes momenta pārnesi. Aizsardzība pret ripošanu novērš kaitinošu ripošanu darba vietā. Daļējs Lasertip: uzgalis cieši pieguļ skrūves galvai un neļauj tai slīdēt. Ietverot sprieguma testeri un 1 statīvu glabāšanai.
- Kraftform rokturis
- Lasertip®
- Sprieguma testeris
- Montējams turētājs
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KOMPLEKTS SKRŪVGRIEŽU WERA 7GAB