Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Platums | 80 mm |
| Sari | Jaukts |
| Rokturis | Plastmasas |
| Suka paredzēta | Darbam ar krāsām uz ūdens bāzes, Gruntēta |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Otas |
| Zīmols | Okko |
| Biezums | 16 mm |
| Saru garums | 44 mm |
| Forma | Plakanais |
| Vienāda garuma sari, % | 90 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501823348 |
Sagatavojieties nākamajam krāsošanas projektam ar uzticamo Okko N07 plakano otu. Šī daudzpusīgā ota ir īpaši izstrādāta efektīvai gruntēšanai un vienmērīgai ūdens bāzes krāsu uzklāšanai, padarot to par lielisku izvēli dažādiem mājas uzlabošanas un DIY uzdevumiem.
Ar ievērojamu 80 mm platumu un 16 mm biezumu, šī plakanā ota nodrošina plašu pārklājumu, palīdzot efektīvi pabeigt darbu. Jauktie sari, ar vienmērīgu 44 mm garumu un 90% konsistenci, ir radīti, lai labi noturētu krāsu un nodrošinātu gludu, vienmērīgu apdari. Tās izturīgais plastmasas rokturis nodrošina ērtu un drošu satvērienu, ļaujot kontrolēt vilcienus ilgstošas lietošanas laikā.
Neatkarīgi no tā, vai atsvaidzināt telpu ar grunts kārtu vai uzklājat svaigu ūdens bāzes krāsas toni mēbelēm vai sienām, Okko N07 ota ir praktisks rīks, lai sasniegtu pulētu izskatu. Tās ražošana Ķīnā atspoguļo koncentrēšanos uz funkcionālu dizainu ikdienas krāsošanas vajadzībām.
- Zīmols: Okko
- Artikuls: N07
- Otas veids: Plakana
- Platums: 80 mm
- Sarņu veids: Jaukti
- Sarņu garums: 44 mm
- Roktura materiāls: Plastmasa
- Ideāli piemērots: Gruntēšanai, Ūdens bāzes krāsām
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: OTA OKKO JAUKTO SARU PLAKANA 80MM