Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Produkta veids | Instruments |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 3.2 cm |
| Platums | 1.7 cm |
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Zila krās. |
| Komplekts | Knaibles, zāģis, 1 mm un 3 mm skrūvgriezis, atvērējs, nazis |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 32 mm. Platums: 17 mm. Augstums: 75 mm. Komplekts: Knaibles, zāģis, 1 mm un 3 mm skrūvgriezis, pudeļu atvērējs, nazis |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502000543 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MULTIINSTRUMENTS STHT0-70648