Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 1270 mm |
| Darbības zonas platums | 230 mm |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Rakšanas mērķis | Universāls |
| Produkta veids | Liekšķēre |
| Zīmols | Fiskars |
| Darbības zonas garums | 320 mm |
| Svars | 2.15 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Kāta materiāls | Alumīnijs |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Kopējais garums: 1270 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502509652 |
Fiskars Solid™ sērijas universālie instrumenti ir izturīgi, funkcionāli un uzticami. Pārvietojot smiltis, zemi, granti vai celtniecības materiālus, nepieciešama kārtīga liekšķere. Šis instruments ar stingro uzbūvi un lielo liekšķeri padarīs šķūrēšanu daudz vieglāku. Liekšķere ar lielo un redzamo oranžo plastmasas D-veida rokturi un garo tērauda kātu nepievils dārza darbos. Piemērota smilts, grants un citu smagu materiālu pārvietošanai. Garums: 127cm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LIEKŠĶERE SOLID 23CM 1066718