Produkta informācija
| Ražotājs | CERESIT |
|---|---|
| Maisījuma tips | Remonta |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Betonēšanas darbiem, Flīžu spraugu šuvošanai, Grīdas pamatnes līdzināšanai, Hidroizolācijai, Iekšējā apmetuma darbiem, Mūrēšanas darbiem, Sienu un griestu apmešanai, Ārējā apmetuma darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 5 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Maisījums |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CX 5 |
| Krāsas nosaukums | Pelēka krās. |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 1,25 l : 5 kg |
| Patēriņš | 1,6 kg/m2 |
| Lietošanas laiks | 4 min |
| Izmantošana | — Lieto metāla un plastmasas elementu ātrai enkurošanai betonā, mūrī vai cementa apmetumā. — Iekštelpās un ārpus telpām. — Piemērota izdrupumu piepildīšanai un stūru noapaļošanai. — CX 5 ūdensnecaurlaidīgās īpašības ļauj to izmantot betona konstrukciju vietējai blīvēšanai un vietējo ūdens sūču aizdambēšanai. |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500024622 |
GALVENIE FAKTI
Montāžas cements ātrai enkurošanai un fiksēšanai
ĪPAŠĪBAS
- Ātri sacietē
- Ūdensdrošs
- Nesatur hlorīdus
- Neplaisā
- Izturīgs pret salu
- Patēriņš: aptuveni 1,6 kg/l dobuma tilpuma
APRAKSTS
Ātrai tērauda un plastmasas elementu enkurošanai un fiksēšanai ķieģeļu mūrī un betonā. Plaisu, caurumu u. tml. aizpildīšanai. Ieliktņu fiksēšanai. Mazu, līdz 20 mm platu dobumu aizpildīšanai ar javu.
Testēšanas sertifikāts Nr. 211130789, MPA, NRW/Vācija
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Ceresit
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: JAVA MONTĀŽAS CERESIT CX5 5KG