SAVIENOTĀJS ŠĻŪT.STOPVSOFT 12,5-15MM 1/2
€0,97
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 130 mm |
| Platums | 85 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Vārsts | Jā |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Haushalt |
| Materiāls | Gumija, Plastmasa |
| Piemērots šļūtenes diametrs | 0.75 " |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Savieno šļūteni un sprauslu 16-19mm (5/8 - 3/4") |
| Svītrkods | 502007395 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOTĀJS ŠĻŪT.STOPVSOFT 12,5-15MM 1/2