Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Tērauda marka | S235 |
| Zīmols | Arcansas |
| Garums | 500 mm |
| Platums | 400 mm |
| Biezums | 0.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502126232 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LOKSNE TĒRAUDA VELMĒTS 500X400X0.5MM