Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Tērauda marka | S235 |
| Zīmols | Arcansas |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Garums | 500 mm |
| Platums | 250 mm |
| Biezums | 0.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502126227 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LOKSNE ALUM.PERF. 500X250X0.5MM