RĪVDĒLIS 28X12CM ROB.6X6 MM 2 KOMP.ROKT.
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 28 cm |
| Darbības zonas platums | 12 cm |
| Darba daļu materiāls | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
| Produkta veids | Rīvdēlis |
| Zīmols | Haushalt |
| Zobu platums | 6 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502335191 |
Iepazīstinām ar Haushalt robotu špakteļlāpstiņu – uzticamu instrumentu, kas paredzēts precizitātei un izturībai būvniecības un flīzēšanas projektos. Šai būtiskajai celtniecības špakteļlāpstiņai ir robusta nerūsējošā tērauda asmens, kura izmēri ir 28 cm garumā un 12 cm platumā, padarot to piemērotu dažādiem pielietojumiem.
Asmens ir aprīkots ar precīzi izgrieztiem 6x6 mm robainiem zobiem, kas ir ideāli piemēroti vienmērīgai flīžu līmes, javas vai citu saistošo materiālu izplatīšanai. Konsekvents zobu dziļums nodrošina optimālu pārklājumu un spēcīgu saķeri, kas ir izšķiroši, lai sasniegtu profesionālus rezultātus grīdu un sienu flīzēšanā.
Izstrādāta, domājot par lietotāja komfortu, Haushalt špakteļlāpstiņa lepojas ar inovatīvu 2 komponentu rokturi. Šis ergonomiskais rokturis, kas redzams uzkrītošā melnā un sarkanā krāsā, ir izgatavots no izturīgas plastmasas, nodrošinot drošu un ērtu satvērienu, kas palīdz samazināt nogurumu ilgstošas lietošanas laikā. Tā pārdomātais dizains nodrošina labāku kontroli un manevrētspēju darba laikā.
Neatkarīgi no tā, vai klājat keramikas flīzes vannas istabas renovācijā vai uzklājat līmi jaunai virtuves aizmugurējai sienai, šī Haushalt špakteļlāpstiņa ir neaizstājams palīgs. Tā izturīgā konstrukcija un labi proporcionālie izmēri padara to par praktisku izvēli gan profesionāliem amatniekiem, gan veltītiem DIY entuziastiem, kas meklē kvalitatīvus instrumentus, kas pastāvīgi darbojas.
Galvenās funkcijas:
- Produkta veids: Celtniecības robotā špakteļlāpstiņa
- Zīmols: Haushalt
- Asmens materiāls: Izturīgs nerūsējošais tērauds
- Asmens izmēri: 28 cm (garums) x 12 cm (platums)
- Zobu izmērs: 6 mm (6x6 mm kvadrātveida zobi)
- Rokturis: Ergonomisks 2 komponentu plastmasas rokturis (melns un sarkans)
Izgatavots Polijā, šī špakteļlāpstiņa apvieno funkcionālu dizainu ar izturīgiem materiāliem, lai atbalstītu jūsu būvniecības un mājas uzlabošanas pasākumus.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RĪVDĒLIS 28X12CM ROB.6X6 MM 2 KOMP.ROKT.