Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 23 cm |
| Platums | 13 cm |
| Produkta veids | Slīpkluči |
| Zīmols | Haushalt |
| Vispārējie izmēri | 23 x 13 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Apstrādes materiāls | Koks, Metāla |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502257924 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪP.ŠVAM. HAUSHALT 230X130 MM