DIMANTA DISKS SPECIALIST BRITVA 125X1.2
€6,52
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SPECIALIST |
|---|---|
| Diametrs | 125 mm |
| Biezums | 1.3 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Segments |
| Produkta veids | Dimanta diski |
| Zīmols | Specialist+ |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22 mm |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Keramika, Klinkera |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12250 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Riņķa zāģi |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502144862 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DIMANTA DISKS SPECIALIST BRITVA 125X1.2