Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 20 cm |
| Ar paplašinātāju | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Okko |
| Platums | 6 cm |
| Svars | 0.6 kg |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 200 mm. Platums: 60 mm. Materiāls: Plastmasa, Metāls |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502150338 |
Vagner SDH piemērots skrūve saliktiem priekšmetiem saspiešanai un savienošanai. Skrūves izmēri: 200 x 60 mm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪMSPĪLES 103020 200X60MM