DĀRZA ZĀĢIS + ASMENS 533MM FORTE TOOLS
€6,99
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 533 mm |
| Asmens garums | 533 mm |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Kāta materiāls | Tērauds |
| Produkta veids | Zāģi |
| Zīmols | Forte Tools |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Savienojuma stienis | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | + asmeni 533 mm |
| Izcelsmes valsts | Portugāle |
| Svītrkods | 502714480 |
Dārza zāģis Forte Tools 40-428FT
Izliektā dārza zāģim Forte Tools 40-427FT ir 53 cm gari asmeņi un ērts rokturis - neaizstājams instruments dārza kopšanas un uzturēšanas darbos. Asmeņi ir izgatavoti no augstas kvalitātes metāla sakausējuma, kas nodrošina asumu un izturību, kas nozīmē, ka tas būs lieliski piemērots sausu zaru zāģēšanai. Zāģim ir izturīgs tērauda korpuss. Instrumentam ir 3 gadu garantija.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DĀRZA ZĀĢIS + ASMENS 533MM FORTE TOOLS