Product information
| Garums | 20 cm |
|---|---|
| Ar paplašinātāju | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Okko |
| Platums | 6 cm |
| Svars | 0.6 kg |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 200 mm. Platums: 60 mm. Materiāls: Plastmasa, Metāls |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502150338 |
Vagner SDH piemērots skrūve saliktiem priekšmetiem saspiešanai un savienošanai. Skrūves izmēri: 200 x 60 mm.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LĪMSPĪLES 103020 200X60MM