Produkta informācija
| Ražotājs | VINCENTS |
|---|---|
| Līmes veids | PVC pārklājums |
| Produkta veids | Līme |
| Zīmols | - |
| Modelis | Vincents PL5 |
| Svars | 4 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| TOP prece | Gāzbetona un silikāta bloku līme bloku Sakret GMS, 25 kg, pelēka krās. |
| Parastā cena | Līme gāzbetona GMS-F ar pretsala piedevu -10c 25kg (pelēka) |
| Svītrkods | 502023552 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪME GRĪDAS UNIVERSĀLA PL5 4KG