LĪDZINĀTĀJS GRĪDU MIRA CEMPLAN 6700 25KG
€10,65
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MIRA |
|---|---|
| Maisījuma tips | Izlīdzinošs |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Betonēšanas darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | 10 - 20 °C |
| Produkta veids | Java |
| Zīmols | Mira |
| Modelis | 6700 |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 25 kg / 4,75-5,25 l |
| Patēriņš | 1,7 kg/m2/mm |
| Slāņa biezums | 1 - 45 mm |
| Lietošanas laiks | 30 min |
| Maisījuma sastāvs | Cementa bāzes, polimēru stiprināts grīdas līdzinātājs |
| Izcelsmes valsts | Dānija |
| Svītrkods | 500540044 |
Pielietojuma joma: • Iekštelpās • Sausās telpās • Grīdas • Betons • Vecas flīzes • Vecas grīdas • Gruntējums „Mira“ 4140 vai 4180
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪDZINĀTĀJS GRĪDU MIRA CEMPLAN 6700 25KG