Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 220 cm |
| Biezums | 1.2 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Kokskaidu plāksnes (MDP) |
| Produkta veids | Durvju aploda |
| Zīmols | Brodoor |
| Modelis | White |
| Platums | 7 cm |
| Komplekts | MDF aploda, balta krāsota |
| Svītrkods | 502556881 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APLODA 12X70X2200 BALTA