Информация о товаре
| Maisījuma tips | Izlīdzinošs |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Betonēšanas darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | 10 - 20 °C |
| Produkta veids | Java |
| Zīmols | Mira |
| Modelis | 6700 |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 25 kg / 4,75-5,25 l |
| Patēriņš | 1,7 kg/m2/mm |
| Slāņa biezums | 1 - 45 mm |
| Lietošanas laiks | 30 min |
| Maisījuma sastāvs | Cementa bāzes, polimēru stiprināts grīdas līdzinātājs |
| Izcelsmes valsts | Dānija |
| Штрихкод | 500540044 |
Сфера применения: • В помещениях • В сухих помещениях • Полы • Бетон • Старые плитки • Старые полы • Грунтовка «Mira» 4140 или 4180
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: НАЛИЧНИК ГРЯЗИ MIRA CEMPLAN 6700 25КГ