LEVELING COMPOUND MIRA CEMPLAN 6700 25KG
€10,65
Pieejams uzreiz
Product information
| Maisījuma tips | Izlīdzinošs |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Betonēšanas darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | 10 - 20 °C |
| Produkta veids | Java |
| Zīmols | Mira |
| Modelis | 6700 |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 25 kg / 4,75-5,25 l |
| Patēriņš | 1,7 kg/m2/mm |
| Slāņa biezums | 1 - 45 mm |
| Lietošanas laiks | 30 min |
| Maisījuma sastāvs | Cementa bāzes, polimēru stiprināts grīdas līdzinātājs |
| Izcelsmes valsts | Dānija |
| Barcode | 500540044 |
Application area: • Indoors • Dry areas • Floors • Concrete • Old tiles • Old floors • Primer "Mira" 4140 or 4180
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LEVELING COMPOUND MIRA CEMPLAN 6700 25KG