Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 68 mm |
| Platums | 40 mm |
| Savienojumu skaits | 1 |
| Produkta veids | Maisītāja savienojums |
| Zīmols | Fiskars |
| Modelis | Indoor Tap Connector M22/M24 |
| Augstums | 136 mm |
| Svars | 0.05 kg |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502044177 |
Tehniskā specifikācija:
Platums: 40 mm
Garums: 68 mm
Augstums: 136 mm
Svars: 0,05 kg
Fiksācijas sistēma nodrošina drošu šļūtenes pievienošanu krānam jūsu mājās.
Ātri atvienojiet šļūteni, nospiežot divas pogas.
Komplektā iekļauts metāla adapteris ar M22 iekšējo vītni un M24 ārējo vītni.
Viegla montāža.
Universāls izmērs, saderīgs ar citu ražotāju izstrādājumiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KRĀNA SAVIENOJUMS M22X1 M24X1 FISKARS