DETAĻA LAMINĒTA 195X1300X16 GAIŠI PELĒKS
€3,72
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 130 cm |
| Platums | 19.5 cm |
| Biezums | 1.6 cm |
| Virsmas pārklājums | Plastizols |
| Zīmols | - |
| Platība | 0.25 m² |
| Svītrkods | 502352047 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DETAĻA LAMINĒTA 195X1300X16 GAIŠI PELĒKS