POROLONA PŪKAINS VELTNIS RV009 15CM OKKO
€0,46
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 150 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem, Lakošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Okko |
| Auduma biezums | 11 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 17 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Gluds |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Porolons |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Garums: 150 mm. Diametrs: 27 mm. Materiāls: porolons. Skaits: 1 gab. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501823393 |
Izveidots uz līdzenas virsmas. Ruļļa tips - 6 mm diametra rokturim. Porolona biezums - 15 mm
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: POROLONA PŪKAINS VELTNIS RV009 15CM OKKO