Product information
| Garums | 68 mm |
|---|---|
| Platums | 40 mm |
| Savienojumu skaits | 1 |
| Produkta veids | Maisītāja savienojums |
| Zīmols | Fiskars |
| Modelis | Indoor Tap Connector M22/M24 |
| Augstums | 136 mm |
| Svars | 0.05 kg |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502044177 |
Tehniskā specifikācija:
Platums: 40 mm
Garums: 68 mm
Augstums: 136 mm
Svars: 0,05 kg
Fiksācijas sistēma nodrošina drošu šļūtenes pievienošanu krānam jūsu mājās.
Ātri atvienojiet šļūteni, nospiežot divas pogas.
Komplektā iekļauts metāla adapteris ar M22 iekšējo vītni un M24 ārējo vītni.
Viegla montāža.
Universāls izmērs, saderīgs ar citu ražotāju izstrādājumiem.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: KRĀNA SAVIENOJUMS M22X1 M24X1 FISKARS