KĀPNES MĀJSAIMNIECĪBAS 7 PAK. HAUSHALT
€38,44
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Augstums | 220 cm |
| Platums | 48 cm |
| Kāpņu tips | Vienpusējs profesionāls |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 6.3 kg |
| Garums | 220 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Platformas augstums | 1440 mm |
| Pakāpju skaits | 7 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Slovākija |
| Svītrkods | 501967622 |
Mājsaimniecībā var būt vajadzīgas arī kāpnes.
Šī iemesla dēļ pircēju vidū ir pieprasītas tādas kāpnes kā Haushalt C04C/07. Šo iespēju visbiežāk izmanto mājās, lai gan to var izmantot arī citās vietās. Kāpnes pašas ir izgatavotas no alumīnija - cieta metāla ar 7 pakāpieniem, abpusējas. To svars ir 6,3 kg. Kāpņu augstums ir 1,44 m. Kopējais kāpņu augstums ir 2,2 m.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀPNES MĀJSAIMNIECĪBAS 7 PAK. HAUSHALT