SLĪPZĀĢĒŠANAS KASTE (AR ZĀĢI) STABNLEY
€15,89
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Garums | 480 mm |
| Materiāls | ABS plastmasa |
| Griešanas leņķis, ° | 22.5°, 45°, 90° |
| Produkta veids | Šabloni zāģēšanai |
| Zīmols | Stanley |
| Platums | 170 mm |
| Augstums | 110 mm |
| Papildus informācija | Nelieli nodalījumi korpusā fiksatoru un zīmuļu glabāšanai. Patentēta fiksatoru sistēma ļauj drošinnofiksēt zāģējamo priekšmetu vietā. Iebūvēta zāģēšanas atdure pasargā kasti no bojājumiem. Komplektā zāģis ar smalkiem zobiņiem. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| TOP prece | Koka skrūve celtniecības Essve, 50 mm x 1.6 mm |
| Svītrkods | 500535527 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPZĀĢĒŠANAS KASTE (AR ZĀĢI) STABNLEY