Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 10 cm |
| Darbības zonas garums | 75 mm |
| Zobu solis | 2.8 mm |
| Piemērots griešanai | Tīrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Figūrzāģis |
| Zīmols | Makita |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Plāksnes biezums | 3 - 60 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500202978 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ASMEŅI FIGŪRZĀĢA B-11 75MM 5GAB