Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 10 cm |
| Darbības zonas garums | 75 mm |
| Zobu solis | 3 mm |
| Piemērots griešanai | Raupjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Figūrzāģis |
| Zīmols | Makita |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Plāksnes biezums | 4 - 65 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500202970 |
Koka figūrzāģu asmeņi ar B tipa zobiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ASMEŅI FIGŪRZĀĢA B-13 80MM 5GAB