Produkta informācija
| Ražotājs | ESAB |
|---|---|
| Elektrodu tips | Čuguns |
| Elektrodu tepe/pinums | Īpašā |
| Garums | 300 mm |
| Ieteicamais strāvas stiprums | 55 - 75 A |
| Metināšanas strāvas tips | Mainīgs/nemainīgs |
| Produkta veids | Elektrods |
| Zīmols | ESAB |
| Diametrs | 2.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Papildus informācija | Vienību skaits: 5. Elektrodu tepe/pinums: Īpašā. Ieteicamais strāvas stiprums: 55 - 75A. Metināšanas strāvas tips: Mainīgs/nemainīgs |
| Izcelsmes valsts | Zviedrija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502172108 |
Elektrodi, kas izgatavoti no niķeļa un dzelzs sakausējuma, paredzēti pelēka, izturīga un kaļama čuguna metināšanai.
Piemēroti liešanas defektu labošanai un tērauda savienošanai ar čugunu.
Čugunu metina aukstu vai nedaudz uzkarsētu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ELEKTRODI ESAB OK 92.58 D2.5 5 GAB.