DISKS GRIEŠANAI STA32637-QZ 125MM METĀL
Preces kods: 502517332
€0,89
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY FATMAX |
|---|---|
| Biezums | 1 mm |
| Diametrs | 125 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Stanley |
| Modelis | STA32637 |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Alumīnijs, Metāla, Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502517332 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DISKS GRIEŠANAI STA32637-QZ 125MM METĀL