Produkta informācija
| Ražotājs | Fibo |
|---|---|
| Garums | 49 cm |
| Augstums | 18.5 cm |
| Platums | 25 cm |
| Produkta veids | Būvniecības bloki |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Betons |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Ienesīgums, m2/gab | 0.091 |
| Svītrkods | 501569792 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BLOKI FIBO EFEKT 5MPA 250X185X480/64