Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 61 cm |
| Platums | 10 cm |
| Smalkums | 40 |
| Piemēroti rīki | Slīpēšanas iekārtas |
| Produkta veids | Slīpēšanas lentes |
| Zīmols | Haushalt |
| Vispārējie izmēri | 61 x 10 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Apstrādes materiāls | Koks, Metāla |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Smilšpapīra rullis Haushalt 115.01, 240, 100 cm x 12 cm |
| Parastā cena | Smilšpapīra rullis Haushalt 115.01, 40, 100 cm x 12 cm |
| Svītrkods | 502258044 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPLENTE HAUSHALT 100X610 MM NR 40