Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Diametrs | 230 mm |
| Biezums | 2.3 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Segments |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Bosch |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Svars | 0.620 kg |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Segmenta augstums | 10 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 6650 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālais ātrums minūtē: 6650 rpm. Segmenta augstums: 10 mm. Piemērots griešanai: Sauss. Svars: 0.620 kg |
| Svītrkods | 500514124 |
• Betona dimanta griešanas diska standarts nodrošina uzticamus betona griezumus
• Pateicoties augstas kvalitātes diska standartiem, optimizētā dimanta matrica nodrošina lieliskus rezultātus
• Ar 22,23 mm atveri standarta leņķa slīpmašīnām ar fiksācijas uzgriežņiem
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DIMANTA RIPA BETONAM BPE 230X22.23MM