Produkta informācija
| Ražotājs | KNAUF |
|---|---|
| Maisījuma tips | Blīvēšanas |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Apdares darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 5 kg |
| Darba temperatūra | +10 - +20 °C |
| Produkta veids | Tepe |
| Zīmols | Knauf |
| Modelis | Uniflott |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 2,5 kg : 1,2 l |
| Patēriņš | 0,25 kg/m² |
| Izmantošana | Ģipškartona plākšņu šuvēm, perforētām akustisko ģipškartona plākšņu šuvēm (SK un FF), drywall šuvēm (Knauf Brio / Knauf Brown). |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Svītrkods | 500976452 |
Ļoti augstas kvalitātes īpaši izturīga ģipša špaktele, kas paredzēta ģipškartona un ģipša šķiedras plākšņu šuvju špaktelēšanai. Izgatavota no speciāla ģipša, kas uzlabots ar polimēriem. Piemērota lietošanai ar rokām.
Knauf Uniflott špaktele - 5 kg
- Piegādes daudzums: 5 kg maiss
- zema sarukšana žūšanas laikā
- ļoti augsta izturība pret plaisām
- paredzēta lietošanai iekštelpās
- ātra stiprības attīstība, ātra žūšana
- Lag.1702105
- Pielietojuma joma: Iekštelpās
- Oriģinālais ražotāja teksts: Ģipša špaktele manuālai ģipškartona sistēmu aizpildīšanai
- Oriģinālais ražotāja teksts (2): Knauf Uniflott ir uz pulvera bāzes izgatavots špakteļmateriāls, kas izgatavots uz speciāla ģipša bāzes, modificēts ar plastmasu un pielāgots piedevu jomām.
- Produkta veids: špaktele
- Pildījuma konstrukcija: Pulvera pildviela
- Tilpums (kg): 5
- Materiāla špakteļlāpstiņa: ģipsis
- Virsmas kvalitāte: Q 2
- Ātri cietējošs: Nē
- Patēriņš uz mm slāņa biezumu (kg): 0,1
- Špakteļlāpstiņas pielietojums: pildīšana, iestrāde
- Patēriņš uz mm slāņa biezumu līdz (kg): 1,2
- Pildījuma veids: pildviela
- Pildījuma pielietojuma joma: griesti, sienas
Lietošanas instrukcija:
Ieberiet Uniflott tīrā, aukstā ūdenī, līdz virsma ir gandrīz zem ūdens līnijas (maks. 5 kg apmēram 2,4 l ūdens). Pēc tam ar špakteļlāpstiņu samaisiet līdz viendabīgai masai bez jebkādām citām piedevām.
Neperforētas ģipškartona plāksnes: atkarībā no vēlamās virsmas kvalitātes jāuzklāj divas kārtas. Ar pirmo kārtu pilnībā aizpildiet šuves. Ar otro kārtu ar špakteļlāpstiņu vai platu špakteļlāpstiņu izveidojiet vienmērīgu pāreju uz plāksnes virsmu. Aizpildiet arī stiprinājuma elementus. Pēc pilnīgas nožūšanas noslīpējiet ar slīpēšanas sietu. Ieteikums: nogrieztās malas nostipriniet ar šuvēm, izmantojot šuvju lenti.
Pēc lietošanas iekārtas un instrumentus nomazgājiet ar ūdeni.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Knauf
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠPAKTELE ŠUVĒM KNAUF UNIFLOTT 5KG