Product information
| Garums | 7 cm |
|---|---|
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Sešstūris |
| Apstrādes materiāls | Flīzes |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 1.34 cm |
| Piemērots urbšanai | Slapjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Montāžas veids: HEX |
| Barcode | 500220787 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS FOR GLASS 1/4 8X70MM