Product information
| Koksnes veids | Ēvelēta |
|---|---|
| Garums | 80 cm |
| Platums | 40 cm |
| Biezums | 1.8 cm |
| Produkta veids | Plātne līmēta |
| Zīmols | Rettenmeier |
| Atkāpe | 0.1 cm |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Barcode | 500500664 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GLUED WOOD PANEL 18X400X800MM SPRUCE