Product information
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Pārklājums | Nerūsējošā tērauda |
| Garums | 200 mm |
| Platums | 50 mm |
| Produkta veids | Montāžas plāksne |
| Zīmols | Haushalt |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 50 |
| Papildus informācija | Biezums: 2 mm. Materiāls: Nerūsējošais tērauds |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502004158 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: THROUGH PLATE 200X50X2,0 A2 (50)