Product information
| Garums | 125 cm |
|---|---|
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Nav asu stūru |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Fiskars |
| Darbības zonas garums | 29 cm |
| Darbības zonas platums | 19.3 cm |
| Svars | 2 kg |
| Krāsa | Melna krās. |
| Roktura saliekšanas leņķis | 17 ° |
| Stieņa saliekšanas leņķis | 26 ° |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta materiāls | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Taisna lāpsta. Stādīšanai, augsnes apstrādei un zālāja malu veidošanai. Kāts no tērauda caurules ar plastmasas pārklājumu. Kāta leņķis pret asmeni 26°. Uzasināts asmens. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502509664 |
Flat spade for garden work: planting, soil cultivation, and grass edge shaping. The long handle and 40° lift angle reduce back and shoulder strain, while the bent handle provides a natural grip. The handle is made of steel pipe with a plastic coating that protects from cold. The 17° handle angle allows the hand to assume a natural position. Welded connection between the spade and handle. The spade blades are sharpened for better penetration into the soil. Handle angle to blade 26°. Slanted edges for foot placement.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ERGO SPADE WITH DULL HANDLE 1066710