TILE GR STONEM.WHITE RECT59.7X59.7(1.43
€16,25
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 59.7 cm |
|---|---|
| Platums | 59.7 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Cerrad |
| Kolekcija | Stonemood |
| Modelis | White |
| Formāts | 60 x 60 cm |
| Pretslīdes klase | R9 |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Svars | 27.51 kg |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.43 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Flīžu modelis | Akmens imitācija |
| Krāsa | Balta krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502077770 |
Collection: Stonemood
Length: 597 mm
Width: 597 mm
Thickness: 8 mm
Number of units per package: 4
Package size, m²: 1.43
Tile type: Stoneware tiles
Tile application: Floors, Stairs, Walls, Terraces
Suitable for outdoor use: Yes
Tile pattern: With pattern
Grade: First
Rectified: No.
Frost resistance: Yes
Length: 597 mm
Width: 597 mm
Thickness: 8 mm
Number of units per package: 4
Package size, m²: 1.43
Tile type: Stoneware tiles
Tile application: Floors, Stairs, Walls, Terraces
Suitable for outdoor use: Yes
Tile pattern: With pattern
Grade: First
Rectified: No.
Frost resistance: Yes
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TILE GR STONEM.WHITE RECT59.7X59.7(1.43