Информация о товаре
| Garums | 59.7 cm |
|---|---|
| Platums | 59.7 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Cerrad |
| Kolekcija | Stonemood |
| Modelis | White |
| Formāts | 60 x 60 cm |
| Pretslīdes klase | R9 |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Svars | 27.51 kg |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.43 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Flīžu modelis | Akmens imitācija |
| Krāsa | Balta krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502077770 |
Коллекция: Stonemood
Длина: 597 мм
Ширина: 597 мм
Толщина: 8 мм
Количество единиц в упаковке: 4
Размер упаковки, м²: 1,43
Тип плитки: Керамогранитная плитка
Применение плитки: Для полов, Для лестниц, Для стен, Для террас
Пригодна для использования на открытом воздухе: Да
Узор плитки: С узором
Сортность: Первый сорт
Ректифицированная: Нет.
Устойчивость к соли: Да
Длина: 597 мм
Ширина: 597 мм
Толщина: 8 мм
Количество единиц в упаковке: 4
Размер упаковки, м²: 1,43
Тип плитки: Керамогранитная плитка
Применение плитки: Для полов, Для лестниц, Для стен, Для террас
Пригодна для использования на открытом воздухе: Да
Узор плитки: С узором
Сортность: Первый сорт
Ректифицированная: Нет.
Устойчивость к соли: Да
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПЛИТКА GR STONEM.WHITE RECT59.7X59.7(1.43