Product information
| Lentas pielietojums | Durvju spraugu blīvēšanai, Logu blīvēšanai, Siltumizolācijai, Skaņas izolācijai |
|---|---|
| Garums | 10 m |
| Platums | 4 mm |
| Līpošs | Jā |
| Produkta veids | Izolācijas lentes |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Poliuretāns |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501731382 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SELF-ADHESIVE TAPE 300 10/2-4MM 10M