Product information
| Garums | 3000 mm |
|---|---|
| Platums | 100 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Skārda biezums | 0.5 mm |
| Profila veids | CW |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | - |
| Izmantošanas mērķis | Lokšņu stiprināšanai pie sienas |
| TOP prece | Cinkota stūra šina, 3000 mm x 25 mm x 25 mm |
| Parastā cena | Koka skrūve, skrūves metālam Haushalt, 3.9 x 25 mm, pelēka krās., 500 gab. |
| Barcode | 502301964 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PROFILS METĀLA NEOLAT 0.5 CW100/50 3.0M