Product information
| Maisījuma tips | Remonta |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Betonēšanas darbiem, Flīžu spraugu šuvošanai, Grīdas pamatnes līdzināšanai, Hidroizolācijai, Iekšējā apmetuma darbiem, Mūrēšanas darbiem, Sienu un griestu apmešanai, Ārējā apmetuma darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 5 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Maisījums |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CX 5 |
| Krāsas nosaukums | Pelēka krās. |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 1,25 l : 5 kg |
| Patēriņš | 1,6 kg/m2 |
| Lietošanas laiks | 4 min |
| Izmantošana | — Lieto metāla un plastmasas elementu ātrai enkurošanai betonā, mūrī vai cementa apmetumā. — Iekštelpās un ārpus telpām. — Piemērota izdrupumu piepildīšanai un stūru noapaļošanai. — CX 5 ūdensnecaurlaidīgās īpašības ļauj to izmantot betona konstrukciju vietējai blīvēšanai un vietējo ūdens sūču aizdambēšanai. |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500024622 |
KEY FACTS
Installation cement for quick anchoring and fixing
PROPERTIES
- Quick setting
- Waterproof
- Chloride-free
- Does not crack
- Frost resistant
- Consumption: approximately 1.6 kg/l of cavity volume
DESCRIPTION
For quick anchoring and fixing of steel and plastic elements in brickwork and concrete. For filling cracks, holes, etc. For securing inserts. For filling small cavities up to 20 mm wide with mortar.
Testing certificate No. 211130789, MPA, NRW/Germany
TDL: CX 5 EXPRESS quick-setting installation mortar - Ceresit
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
More from Ceresit
Write a review
Write a review for: JAVA MONTAGE Ceresit CX5 5KG