Product information
| Maisījuma tips | Izlīdzinošs |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Grīdas pamatnes līdzināšanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | 5 - 25 °C |
| Produkta veids | Maisījums |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CN69 1-15mm |
| Maisījuma un ūdens attiecība | skat. uz iepakojuma |
| Patēriņš | 1 kg |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Papildus informācija | Piemērots cementa virsmu izlīdzināšanai. Lai iegūtu īpaši gludu virsmu, pirms paklāja, lamināta, PVC paklāja, linoleja vai keramikas flīžu ieklāšanas uzklāj līdz 15 mm biezu kārtu. Piemērots grīdas apsildāmajām grīdām. |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500515211 |
Self-leveling mortar for leveling substrates with a thickness of 1 - 15 mm.
FEATURES
- under tiles and flooring
- under panels, double and three-layer floorboards
- resistant to concentrated loads
- suitable for heated cement seamless floors
- foot traffic after 6 hours
- can be poured with machinery
- cost-effective to use
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
More from Ceresit
Write a review
Write a review for: LEVELING COMPOUND CERESIT CN69 1-15MM 25KG