Product information
| Maisījuma tips | Elastīgs |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Flīžu spraugu šuvošanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 2 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Flīžu šuvotājs |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CE40/01 |
| Krāsa | Balta krās. |
| Maisījuma un ūdens attiecība | skat. uz iepakojuma |
| Patēriņš | skat. uz iepakojuma |
| Spraugas platums līdz | 8 mm |
| Izmantošana | Pievienojiet CE 40 nomērītam tīra auksta ūdens daudzumam un samaisiet, līdz iegūstat viendabīgu masu bez kunkuļiem. Neizmantojiet rūsējošus piederumus vai instrumentus. Pagaidiet 3 minūtes un vēlreiz labi samaisiet. Špaktelēt ar gumijas lāpstiņu vai špakteli, perpendikulārām kustībām slaukot šuvei. Veicot šuvju šuves, šuves aizpildiet pilnībā, neatstājot tukšas vietas starp flīzēm. |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Papildus informācija | Neabsorbējoša, elastīga, pret netīrumiem izturīga smalka špaktele šuvēm līdz 8 mm. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 500201332 |
Flexible joint
Flexible, waterproof grout, ideal for tiles, suitable for porcelain joints from 1 to 8 mm
Flexible, waterproof grout, ideal for tiles, suitable for porcelain joints from 1 to 8 mm
FEATURES
Ceresit CE 40 grout with Color Perfect formulation provides:
- perfectly leveled uniform color joint
- long-lasting color retention
- unchanging color without discoloration
- easy cleaning and maintenance
Ceresit CE 40 additional features:
- high resistance to abrasion and cracking
- optimal binding and washing time for porcelain tiles
- easy to mix, convenient to use and suitable for profiled joints
- resistant to fungi and mold
- environmentally friendly packaging
- for surfaces requiring flexibility, such as chipboard, drywall, heated floors.
Application examples:
- in bathrooms, kitchens
- on balconies, terraces
- on heated floors
- on facades
- in areas subjected to heavy foot traffic, such as traffic routes, schools, markets, shops, corridors, etc.
EE description
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
More from Ceresit
Write a review
Write a review for: CERESIT FLEXIBLE GROUT CE40 01 2KG