BOX DISTRIBUTION INSTALLABLE IP40 10 MOD
€5,28
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | Technova |
| Moduļu skaits | 10 |
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP40 |
| Augstums | 200 mm |
| Platums | 230 mm |
| Dziļums | 94 mm |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Aizsardzības līmenis (IP): IP40. Augstums: 200 mm. Platums: 230 mm. Dziļums: 94 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 501732122 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BOX DISTRIBUTION INSTALLABLE IP40 10 MOD